Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array ibrahimtokalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 10 Ekim 2019
    Konular  2
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alınan Teşekkür:   0

Aşırı Isınma

Merhaba. Samsung Galaxy S6 cihazım fabrika ayarlarına çevirdikten sonra aşırı ısınmaya başladı. Telefon açılırken yavaş açılıyor ve bir uygulamaya girdiğimde anında ısınmaya başlıyor. Pil kullanım grafiğine baktığımda Android OS en çok pili tüketen uygulama olarak görünüyor. Telefonun bataryasından kaynaklı olabileceğini düşünüp bataryayı değiştirdim ama sonuç aynı. Şarjda çok hızlı tükeniyor günde 5 kere şarja takıyorum en az.

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     453
    Alınan Teşekkür:   525
    Merhaba,

Bu sorunun bir çok nedeni olabilir, ilk olarak 3. parti uygulamalar. Telefonunuzda yer alan kurduğunuz herhangi bir uygulama bu soruna sebebiyet veriyor olabilir. Bunu onaylamak için telefonunuzu güvenli modda başlatın veya bir süre boyunca gözlem yapabilmek için kurduğunuz tüm 3. taraf uygulamalarını kaldırın ve sorunun devam edip etmediğine bakın. Eğer sorun devam etmezse uygulamardan birindedir tek tek yükleyerek hangisinin soruna sebebiyet verdiğini bulmanız lazım ama sorun devam ederse o halde telefonunuzu kurtarma moduna alıp cacheleri falan komple temizleyerek sıfırlamayı deneyin.

3. Deepblue, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

AndroidEvim Üyesi Array ibrahimtokalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 10 Ekim 2019
    Konular  2
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alınan Teşekkür:   0
    Telefondaki uygulamalardan olduğunu sanmıyorum çünkü fabrika ayarlarına döndüğüm zaman telefon çok geç açıldı. Bende TWRP yüklü onunla sıfırladıktan sonra böyle bir sıkıntı oldu üstelik telefonda normalden çok daha uzun sürede açılıyor. Lucky Patcher ile de uygulamaları kontrol ettim ama sistemde bir farklılık göremedim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)